Jdi na obsah Jdi na menu
 


reporty z výstav

28. 6. 2007

Na 24.července už jsme se velmi těšili, jelikož posuzovala paní Durasová (chovatelka Hanibala). Hany se krásně předváděl, a taky jsme dostali do posudku krásné předvedení. Hanišek dostal známku VD1. V JH posuzoval R.Kanás. Hany už byl trošičku nervózní a nechtěl se nechat stavět do výstavního postoje. Získali jsme tedy 57bodů ze 60. V sobotu jsem také předváděla parson russel teriérku Princeznu, byla to opavdová profesionálka. Takže moc děkuju paní Urbanové, za půjčení Princezny do JH.Obrazek

Obrazek

                                                                                                                                                                3.června jsme se vidali s Hanibalem na Klub.V ve Věšíně. Počasí bylo velmi nepříznivé a nakonec jsme získali VD4. Pan rozhodčí byl velmi přísný a vyřazoval i ty, kteří se jinak na MVP umísťují na předních příčkách. Poznali jsme nové šarpejí kamarády, hlavně roztomilou Babunku a Baffynku. Děkujeme pořadatelům za pěkně strávený den s našimi čtyřnohými kamarády.

ObrazekObrazek

26.května jsme se zase přihlásily na KVP do Zlína. Byla to pro nás nejúspěšnější výstava vůbec. Hany dostal všechny možné tituly. Výborný1, vítěz třídy, krajský vítěz. Počasí bylo velmi horké. Potkali jsme se se spoustu kamarádama. No prostě superníí výstava. Příští rok už zde budou pořádat i JH, takže se určitě zase přihlásíme.

Obrazek

ObrazekObrazek

20.4. Dnes jsme s Hanim trénovali.21.4. Protože se ve čtvrtek Alíkovi a Verči výborně cvičilo, přišli si zase zacvičit a tentokrát i s Bohdou, takže bylo veselo. Velmi mile mně překvapil Hany,protože i přes to, že Alík byl na jeho území, se k sobě chovali velmi přátelsky. Takového Hanyho neznám.  Procházeli se bez náhubku a dokonce i bez vodítka. Leželi vedle sebe a s nadšením společně cvičili, takže jsem došla k přesvědčení, že Haniho asi veznu na tábor. Cvičili se agility se štafetou (Hany se na překážkách snažil Alíka dohonit, takže byl jak torpédo), holky si vyzkoušeli handling i s výměnou psů a samozřejmě nesměla chybět poslušnost. Kluci vedle sebe leželi při odložení a a bez vodítka přišli na přivolání, což je pro oba (protože byli ve skupině) opravdový pokrok. Takže na šim hafanům 3x haf haf hurá!!!

Obrazek

MVP Brno únor:

V kruhu 1, nás posuzoval chorvatský rozhodčí pan dr.Skok, kterému velmi děkujeme za skvělý posudek. Ze sedmi pejsků jsme postoupili do užšího výběru a skončili s krásnou známkou excellent (výborný) čtvrtí.Na juniorhandlindgu se nám také dařilo, postoupili jsme jako obvikle do semifinále, protože byl Hany i já utž hodně unavení a byla velmi silná konkurence,

Obrazek

ObrazekObrazek

01.02.2007 NVP Olomouc


Obrazek

Národní výstava v Olomouci se tentokrát velmi povedla. Kruhy byli velké a prostorné. Tentokrát se výstava rozdělila do tří výstavních dnů (pá,so,n). Vytknou snad můžeme pouze povrch kruhů,protože zde nebyli koberce a podlaha byla mokrá,takže to psům klouzalo. Závěrečné soutěže se také velmi povedli. Byla krásná květinová výzdoba a kruh přes celou halu a samozřejmě krásní hafani.

v kruhu:  posuzovala paní Jaroslava Ovesná která nám udělila VD.Soutěžili jsme se dvěma pejskama a pochválila hanyho povahu a předvedení, to nás velmi potěšilo.

JH:  posuzovala paní Alena Košťálová která nás oba dva dny poslala so semifinále.V pátek jsem vystavovala samojeda Vikina a v semifinále jsem ve výměně dostala krásnou patteidll teriérku Bibi. V sobotu jsme s Hanibalem dělali figuru T a v semifinále jsem měla na výměnu kanadského retrívra, který se ovšem stále otáčel na svoji majitelku.Obrazek

                                   

všem vítězům v JH gratuluju

Obrazek